تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی End Space – PC

بازی End Space یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های واقعیت مجازی و اکشن و شبیه ساز است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Orange Bridge Studios تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید.  فرماندهی پیشرفته ترین ستاره دار، کنسرسیوم تجاری اتحادیه تا کنون در واقعیت مجازی خیره کننده ای که شما برای بخش تارتاروس می جنگید، توسعه یافته است. در حین مبارزه برای تسلط بر شرکت، خود را از شهرت و ثروت در این فرآیند محافظت کنید. پیگیری اهداف را با نگاه خود و انفجار آنها با پالس لیزر خود را قفل و آنها را به گرد و غبار فضا با موشک شهاب سنگ خود را پوند. باز کردن سلاح های جدید و ارتقاء به عنوان پیشرفت خود را از طریق صفوف با در نظر گرفتن ماموریت به طور فزایندهای جسورانه. پیدا کردن اسرار آماده در اینجا در انتهای فضای ساکن نشان داده شده است.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

End.Space.center

مشخصات بازی End Space:نام بازی :  End Spaceپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Orange Bridge Studiosمنتشر کننده : Orange Bridge Studiosسبک بازی : اکشن، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

End Space

لینک دانلود