تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Endless Space 2 Untold Tales – PC نسخه CODEX

به روز رسانی :

1397/01/10 آپدیت v1.2.23 نسخه CODEX اضافه شد.

اگرچه این فضای بی کران را یک قدرت برتر و بزرگتر بتواند اداره کند و سرنوشت آن را به دست بگیرید اما همچنان اینجا از اقلیت ها و قومیت ها و نژاد های کوچکتر تشکیل شده است که هر کدام پیشینه و قهرمانان خود را دارند! در بازی Endless Space 2 Untold Tales شما باید به کنکاش بپردازید. کاوشی که شما را به قعر داستان های مختلف فرو خواهد برد و می تواند اسرار بسیار زیادی را برای شما برملا سازد. در این بازی شما با 21 داستان کوتاه تر روبرو خواهید بود که هر کدام می توانند به شما کمک کنند تا به مردم خود بیشتر و بیشتر نزدیک شوید و بتوانید در آنها در گذران زندگی کمک کنید.

سایر توضیحات: بازی Endless Space 2 Untold Tales قصد دارد تا شما را با ویژگی ها و اسرار جدید این کهکشان بیشتر آشنا کند. در این بازی شما با 4 قهرمان جدید آشنا می شوید که هر کدام مسیر خود را دارند. بازی Endless Space 2 Untold Tales در ادامه داستان پیشین خود است و هدف آن نیز آشنا کردن شما با این توده فضای خالی اما پر است! بازی Endless Space 2 Untold Tales توسط شرکت AMPLITUDE Studios تولید و توسط شرکت معروف SEGA به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Endless Space 2 Untold Tales cover

مشخصات بازی Endless Space 2 Untold Tales :

نام بازی : Endless Space 2 Untold Talesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : AMPLITUDE Studiosمنتشر کننده : SEGAسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Endless Space 2 Untold Tales

لینک دانلود