تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Enoch Underground – PC نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

97/01/17 آپدیت v1.0.1 نسخه CODEX اضافه شد

Enoch Underground جنگ سال ها پیش پایان یافته است و اکنون بازمانده های خرابه و بی حاصل آن باقی مانده است که طنین و پژواکی از یک تمدن بزرگ می باشد. در میان گرد و غبار، تعداد بسیار اندکی که باقی مانده اند به موجودیت و زندگی خود چسبیده اند، فراتر از جایی که بتوان آنها را انسان نامید! اما امید هنوز باقی است و ادامه دارد. در حومه این شهر و دیار فراموش شده یک روح تنها و خفته از خواب برمی خیزد و بیدار می شود. گم شده و فراموش شده، او خود را در میان دخمه قبرها پیدا می کند و اکنون خود را از طریق ویرانه های خیانت آمیز وارد قلب شهر می کند. بازی Enoch Underground یک بازی به شدت اکشن و نقش آفرینی می باشد که در یک شهر متروکه و قدیمی جریان دارد.

سایر مشخصات : در بازی Enoch Underground بازیکن کنترل یکی از بیدار شده ها را برعهده دارد. یکی از معدود بازماندگان موجود در شهر! بدون هدف و بدون خاطرات، او راه خود را از میان خرابه ها پیدا می کند و جایی برای خود در این دنیای خصمانه پیدا کند. گیم پلی این بازی بر پایه بازی های نقش آفرینی کلاسیک بنا شده است که دارای محیط های پیچیده و ابزارهای بسیاری می باشد. پیشرفت کاراکتر مبتنی بر چپاول و غارت می باشد. بدون نیاز به داشتن گزینه های مختلف و پیچیده با انعطاف پذیری بالا. هر جنگ افزار دارای ویژگی ها و الگوهای حمله منحصر به فردی می باشد. در این بازی با محیط ها و دشمن های متنوعی روبرو خواهید شد. با توانایی ها و حمله های خود دشمن را از پای درآورید و لذت یک بازی جذاب را بچشید.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Enoch.Underground.center

مشخصات بازی Enoch Underground :نام بازی : Enoch Undergroundپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 22Mar, 2018شرکت سازنده : Unwhale Studioمنتشر کننده : Unwhale Studioسبک بازی : اکشن، نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Enoch Underground

لینک دانلود