تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Escape from Voyna – PC نسخه SKIDROW

بازی Escape from Voyna یک بازی زیبا و مهیج در سبک بازی های اکشن و شبیه سازی است. این بازی یک بازی تک نفره است که در دوران جنگ سرد در خاک روسیه ساخته شده است. بعد از بسیاری از آزمایشات هسته ای، زمین ویران شده است و آخرالزمان گسترش می یابد. شما یک مامور مخفی در یک جزیره سعی دارید فرار کنید بدون اینکه به دست سربازان دشمن گرفتار شوید. در طول جنگ سرد، قدرت های اصلی تلاش می کنند تا قدرت خود را با تلاش برای ساختن بزرگترین و بهترین سلاح های هسته ای تامین کنند. کسانی که در جزایر دوردست آزمایش شده بودند همگی دچار حالت های عجیبی شده اند. شما در یکی از آن جزایر فرود می آیید. شما به عنوان یک عامل مخفی آمریکا نباید توسط نیروهای ویژه روسیه از RSWS گرفتار شوید.

سایر مشخصات بازی: شما به آرامی حرکت می کنید. اجرا نقشه ها، شلیک، جمع آوری مهمات و فرار از جزیره از جمله ماموریت های شما است. نیروهای دشمن مجهز به بیش از هفت سلاح مختلف هستند که شما را از هر شرایطی ناامید می کنند. پس از شروع بازی، ابتدا باید پناهگاه خود را پیدا کنید و راه خود را برای رسیدن به آن بیابید. همیشه بیشتر از یک راه وجود دارد. سریع ترین و ساده ترین را پیدا کنید، زیرا این بازی بسیار دشوار است. اسلحه ها بازنده واقعی هستند و باید برای مواقع خاصی مورد استفاده قرار گیرد. هیچ HUD زندگی و مهمات شما را نشان نمی دهد، هیچ خط کش یا نشانگر ضربه ای وجود ندارد. این بازی یکی از بازی های بسیار دشوار است. اگر می خواهید خود را بیازمایید پس این بازی را از دست ندهید.

Escape.from.Voyna.center

مشخصات بازی Escape from Voyna:نام بازی :  Escape from Voynaپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : می 2018شرکت سازنده : Dead Crowمنتشر کننده : Dead Crowسبک بازی : اکشن، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Escape from Voyna

لینک دانلود