تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Escape Machine City v1.26 برای اندروید و iOS + مود

Escape Machine City شروع یک بازی معمایی و چالش برانگیز دیگر را در escape machine city با ما تجربه کنید. در ارتفاعات بلند در حال گشت و گذار هستید که ناگهان وارد سرزمینی عجیب و غریب می شوید. یک سرزمین ماشینی که تمام اتفاقات و حرکات اشیا و موجودات در آن توسط ماشین هایی به صورت اتوماتیک کنترل می شود. شما هم در این شهر گیر افتاده اید و گرفتار ماشین ها شده اید. ترسیده اید! هیچ چیز تحت کنترل شخصی شما نیست. هیچ موجود زنده ای برای کمک رسانی به شما در این سرزمین عجیب و غریب وجود ندارد و شهر کم کم در حال نابودی و تخریب می باشد. اگر عجله نکنید شما هم در این دنیا نابود خواهید شد. پس باید به تنهایی برای نجات خود از این زندان ماشینی  تلاش کنید. آیا می توانید از ماشین آلات شهر فرار کنید؟ چه باید کرد؟

سایر مشخصات : شما با شرکت در چالش های هیجان انگیز در نظر گرفته شده توسط طراحان بازی ضمن تجربه هیجانی تکرار نشدنی، با پیروزی در این چالش ها و کسب امتیازات بیشتر می توانید توانمندی های ذهنی و فیزیکی خود را در زمینه نبرد و فرار ارتقا دهید و هرچه سریعتر از این زندان ماشینی خود را نجات دهید. این بازی توسط شرکت سازنده Snapbreak ارائه شده است و تاکنون میلیون ها نفر در سراسر جهان آن را دانلود کرده اند و از زیبایی های آن لذت می برند.

دانلود بازی Escape Machine City

ویژگی های بازی Escape Machine City :– طراحی گرافیکی سه بعدی بسیار زیبا و جذاب برای جلب توجه بازیکنان– جلوه های صوتی جذاب و گیرا که هیجان بازی را چندین برابر می کند– بازی در بیش از 15 سطح زیبا برای کشف رمز و راز این دنیای عجیب ارائه شده است.– حل ده ها پازل و معما که ذهن شما را به چالش می کشد!– دارای گیم پلی متفاوت و اعتیادآور!

Escape Machine City

لینک دانلود