تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Euro Fishing Hunters Lake – PC نسخه CODEX

در نسخه های پیشین بازی Euro Fishing Hunters Lake ما شاهد حضور ماهیگیری شهری، دریاچه هایی با منظره ای زیبا و حتی یک قلعه بزرگ بزرگ وشکیل بوده ایم. در نسخه جدید طرفداران ماهیگیری می توانند شاهد حضور انواع روش های ماهیگیری جدید که باعث ایجاد طیف وسیعی از مکان ها و امکانات ماهیگیری شده است، باشیم. چالش اصلی شما در این بازی این خواهد بود که بزرگترین ماهی را در آب های دریاچه هانتر بیابید و آن را شکار کنید. این دریاچه با پنج جزیره مختلف که در داخل آن قرار دارد مساحتی برابر با 8 هکتار را در بر گرفته است. شما گزینه های زیادی برای به دام انداختن ماهی بزرگ دارید. کسانی که روش مناسب را برای صید ماهی که وزن آن به بیش از 4 کیلوگرم می رسد، بیابند جایزه فوق العاده ای بدست خواهند آورد.

سایر مشخصات بازی: این فقط روچ است که شما در برابر آن می استید و آن را شکار میکنید. 10 گونه مختلف ماهی در دریاچه هانتر، از جمله Tench، Bream، Perch، Rudd و Carp که وزن آن ها تا 32 پوند است، وجود دارند. ماهیگیران ماهر همچنین 20 ماهی جدید بزرگ را با 10 جایزه جدیدی که در اختیار آنها قرار می گیرد دریافت خواهند کرد. Des O’Connor، تهیه کننده Dovetail Games درباره این بازی گفته است: “ما در حال افزایش قابلیت های باز برای ماهیگیری هیجان انگیزتر در دریاچه هانتر هستیم.” این دریاچه پر از چالش طرفداران ماهیگیری در تمام سطوح را از شدت هیجان بر روی انگشتان پا نگه می دارد و سرعت گیم پلی آن هیجان تازه ای را برای مخاطبان ایجاد میکند.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Euro.Fishing.Hunters.Lake.center

مشخصات بازی Euro Fishing Hunters Lake:نام بازی :  Euro Fishing Hunters Lakeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : آوریل 2018شرکت سازنده : Dovetail Gamesمنتشر کننده : Dovetail Gamesسبک بازی : فکری، نقش آفرینینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Euro Fishing Hunters Lake

لینک دانلود