تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی EXIST – PC

بازی EXIST یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن و ماجرایی است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح UMBRESS تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. آیا تا به حال دنیای خود را اختراع کرده اید؟ شاید شما موفق به فکر کردن یکی از آنها به طوری که شما به معنای واقعی کلمه در آن غوطه ور هستید، نباشید! گاهی اوقات، فقط می خواهید آن را بیابید و خود را در یک دنیای فانتزی پیدا کنید که همه چیز خوب است، اما هیچ مشکلی وجود ندارد. اما … اما فرض کنید که این دنیا، عواقب وحشتناکی به دنبال دارد دارید. بخشی از مشکلات خود را در دنیای شکننده خود قرار دهید. و اکنون، اکنون دنیای شما به خاطر شما از درز به هم می خورد و شما به سادگی در آن گیر کرده اید. این بازی یک پلتفرم معمایی و سه بعدی با عناصر وحشت و پارکور دارد. بخش بصری بازی به سبک سورئالیسم هندسی ساخته شده است.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

EXIST.center

مشخصات بازی EXIST:نام بازی :  EXISTپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : UMBRESSمنتشر کننده : UMBRESSسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

EXIST

لینک دانلود