تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Extinction – PC تمام نسخه ها

Extinction افسانه ها آنها را به نام Ravenii می شناسند.کسانی که با حمله و تجاوز توسط هیولاهای خون آشام که قامت آنها 150 فوت می باشد آمده اند تا نسل بشر و بشریت را نابود کنند. شما یکی از آخرین باقی مانده ها و نگهبانان می باشید. شما در نقش سربازی به نام Avil  ایفای نقش می کنید. شما توانایی ها و تجهیزاتی دارید که می توانید با موج حمله های Ravenii مقابله کنید و به نبرد بپردازید. با این جانوران بزرگ و عظیم و نوکرانشان در سرزمینی وسیع و فراخ مبارزه کنید. از شهرهای خود دفاع کنید و طاقت بیاورید. پناهندگان بی خانمان و آسیب دیده را نجات دهید. شما در این بازی جذاب باید استراتژی های خود را بر اساس حمله های گسترده از زمین و آسمان تدارک ببینید و طرح ریزی کنید.

سایر مشخصات : در بازی Extinction شما باید از یک سیستم مبارزه ای با مهارت های زیاد مبتنی بر سیستمی پویا بهره ببرید. از تاکتیک خلع سلاح و تجزیه کردن دشمن برای رسیدن به مقاصد خود بهره ببرید. این یک جنگ نیست. این نبرد برای نابودی است و شما بین وجود بشریت و انقراض قرار گرفته اید! حفاظت و نجات انسان و بشر در سراسر بخش های داستان قرار داده شده است. باید غیر نظامیان را نجات دهید و به کشتن مخالفان و دشمنان بپردازید. ماموریت های مختلفی برای شما در نظر گرفته شده است که باید با تکمیل آنها و ارتقای توانایی ها به مراحل و درجات بالاتر بروید. بازی Extinction یک بازی با گیم پلی و داستان بی نظیر می باشد که طرافدارن بسیار زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده و همگان را به وجد آورده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Extinction.center

مشخصات بازی Extinction :نام بازی : Extinctionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 9Apr, 2018شرکت سازنده : Iron Galaxyمنتشر کننده : Modus Gamesسبک بازی : اکشن ، ماجراجوییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Extinction

لینک دانلود