تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Fable III v1.1.1.3 + DLCs برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1396/01/06 نسخه Repack همراه با تمامی دی ال سی ها اضافه شد .

این یک انقلاب تمام عیار است . داستان بازی چند سال پس از نسخه اول اتفاق می افتد . زمانی که 5 دهه از از قسمت دوم افسانه گذشته و حال آلبیون در یک انقلاب صنعتی بالغ شده است . با این حال , سرنوشت پادشاهی در خطر است . در این بزی شما در نقش یک پادشاه باید بازی را انجام دهید . رهبری انقلاب و به دست گرفتن کنترل آلبیون , مبارزه در کنار مردم خود و تجربه عشق و از دست دادن عزیزانتان برای دفاع از پادشاهی و تاج و تخت می تواند اتفاقاتی جالب و جذاب برای شما به وجود آورد . تصمیمات شما به عنوان پادشاه بر سرزمین شما تاثیر خواهد گذاشت . شما به چه انسانی تبدیل خواهید شد ؟ کسی که علیه او شورش می کنند و یا فرمانروای بزرگی که تا آن دوره نظیز شما را کسی ندیده است ؟

بازی کامپیوتر Fable III  افسانه 3 یکی از بازی های اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی طراحی و ساخته شده و توسط برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . داستان این بازی به صورت حکایتی روایت می شود و قهرمان داستان ما مراحل سخت و دشوار را پشت سر می گذارد تا به یک پادشاه تمام عیار تبدیل شود . در این شماره گرافیك و كلا جلوه های بصری بسیار تیره تر از دو نسخه قبلی شده و به قولی بزرگسالانه تر به نظر می رسد. این قسمت در زمان انقلاب صنعتی و تولد كارخانه های غول پیكر اتفاق می افتد. آسمان آن زمان به علت دود حاصل از كارخانه ها تیره بوده و جوی تاریك به شهر آبلیون داده است. در این شماره خون هم به صحنه های مبارزه اضافه شده، با این تفاوت كه با كشتن مردم بی گناه از آنها خون بیرون می ریزد و با كشتن هیولاها و موجودات غیر انسان، نوعی دود و مایع تیره از بدنشان خارج می شود . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

Fable 3

مشخصات بازی :نام بازی : Fable IIIنام بازی (فارسی) : افسانه 3پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2011شرکت سازنده : Lionhead Studiosمنتشر کننده : Microsoft Game Studios

سبک بازی : اکشن و ماجرایی

دانلود بازی Fable 3 برای کامپیوتر با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

 
لینک دانلود