تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Fairyland Chronicle – PC

Fairyland Chronicle, جنگ بین پادشاهی روکن و فریلند ادامه دارد. یک شب گروه کوچکی از جیداد به اردوگاه حمله کرد که دشمنان پادشاهی روکند را اسیر گرفتند. در اثر گرمای نا آرامی، یکی از جنگجویان قدیمی ORC خود را آزاد و مسلح کرد. او رهبر جیاد را کشته و خونش را می ریخت، در نتیجه او جوانان ابدی و قدرت های فوق العاده ای را به دست آورد. انتشار گروه کوچکی از اورک ها، او را ترک اردوگاه و پناهگاه در غار نه چندان دور از شهر ارغال یافت. کمپانی بازی سازی Naarassusi Game یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Fairyland.Chronicle.center

مشخصات بازی Fairyland Chronicle:نام بازی :Fairyland Chronicleپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Naarassusi Gameمنتشر کننده :Naarassusi Publisherسبک بازی : شبیه ساز، ماجرایی، استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Fairyland Chronicle

لینک دانلود