دانلود بازی FallenCore – PC

FallenCore یک platformer 2D در مورد Ardi تعمیر است، که وارد ایستگاه فضایی زیادی برای رفع هسته مرکزی مفقوده کشتی است. پس از فروپاشی، بسیاری از سازوکارهای موجود در محیط خطرناک و به راحتی می توانند شخصیت را بکشند، همچنین روبات ها “دیوانه شده” شدند و شکار اردی را انجام دادند تا اجازه ندهند که به هسته برسند. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Ad Aspera یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

FallenCore.center

مشخصات بازی FallenCore:نام بازی :  FallenCoreپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Ad Asperaمنتشر کننده :Atriagamesسبک بازی :ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

FallenCore

لینک دانلود