تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Fantasy Strike – PC نسخه Early Access

Fantasy Strike, یک کماندار با فلش های آتشین، یک نقاش رنگارنگ، یک استاد هنر رزمی است که می تواند به یک اژدها تبدیل شود و بیشتر! فانتزی با هنرهای رزمی در این دنیای پر جنب و جوش ملاقات می کند. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Sirlin Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Fantasy.Strike.center

مشخصات بازی Fantasy Strike:نام بازی :  Fantasy Strikeپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Sirlin Gamesمنتشر کننده :Sirlin Gamesسبک بازی :اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Fantasy Strike

لینک دانلود