تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Far from Noise – PC

Far from Noise یک روایت تک نفره است که از طریق گزینه های گفتگو صحبت می شود. همانطور که روز به حالت غروب به شب می رسد، لحظات آرام تعامل با انواع موجودات را تجربه کنید و شاهد نیروهای متفاوتی از طبیعت باشید زیرا آنها در اطراف شما اتفاق می افتند. از طریق گفتگو با یک همراه خوشامد گویی، دلایل خود را برای بیرون کشیدن، رابطه خود با جهان، زندگی و مرگ، و اگر فردا را ببینید، شروع کنید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی George Batchelor یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Far.from.Noise.center

مشخصات بازی Far from Noise:نام بازی :  Far from Noiseپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :George Batchelorمنتشر کننده :George Batchelorسبک بازی :فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Far from Noise

لینک دانلود