تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Farm to Fork Collectors Edition برای کامپیوتر

وادی کشاورزان از زمانی که مرکز بازرگانی جهانی ، کسب و کار شهر را به دست گرفته رو به سقوط است ، اما کسی نباید امیدش را از دست بدهد ، به کشاورزان کمک کنید تا زمین های خودشان را نجات دهند و زندگی آن ها را درخشان کنید ، تازه ترین سبزیجات را پرورش دهید ، غلات و گوشت تولید کنید تا غذا هایی خوشمزه درست کنید و با آن پول بدست بیاورید ، در مکان های جدید سرمابه گذاری کنید ،بهره وری خود را بالا ببرید و جوایزی که لایق آن هستید را دریافت کنید، این تنها شما هستید که می توانید باعث گرمی دل کشاورزان شوید و شهر را به موفقیت برسانید .

ســایــر تــوضــحــات : بازی بیش از 70 مرحله ی شگفت انگیز دارد که هر کدام ماموریتِ منحصربفرد پیچیده ی مربوط به خود را دارند ، دستور العمل های بی شماری از غذا ها و دسر های متفاوت وجود دارند ، آپگرید های متفاوت و متنوع برای آشپزخانه ومزرعه ی شما وجود دارند که بهره وری کار شما را می افزایند ، 4 مزرعه ی متفاوت که باید برای زنده کردن آن ها تلاش کنید در کنار کاراکتر هایی مهیج و چندین Achievement حس خوبی به شما القا می کنند .Collector’s Edition مراحل اضافه ، مد های سخت  و آرامش بخش ، تصاویر پس زمینه ی زیبا و Soundtrack های اصلی و مهیج را برای شما ارائه می کند .این بازی باگرافیکی زیبا و یک گیمپلی اعتیاد آور به شما کمک می کند تا مدیریت زمان را بهتر درک کنید و با یک استراتژی مشخص در کار های خود پیش بروید تا به موفقیت هایی که فکرش را هم نمی کردید دست پیدا کنید ، اگر بازی های مدیریت زمان را دوست دارید این بازی یکی از برترین های سال از بازی های غیر جدی در سبک خودش است که می توان گفت از هر نظر در شرایط مطلوبی قرار دارد .

Farm to Fork Collectors Edition - Screen

مشخصات بازی Farm to Fork Collector’s Edition :

سبک بازی : غیر حرفه ای ، مدیریت زمانپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده :  Playrix Entertainmentمنتشر کننده :  Playrix Entertainment

Farm to Fork Collectors Edition

Welcome to farm time management game. Global Mart has overtaken the town bussiness causes The Valley farmer is on the verge of downfall. Produce Grains and meat, Grow fresh vegetables to cook delicious meals and earn money. Invest facilities with 72 fascinating levels play. Improve efficiency and receive achievements and well deserved rewards with Tons of Different recipes and meals. Improve kitchen and farm with 4 different farms to play. help the farmers save their lands and brighten their lives because only you can bring up the valley farmers prosperous again. Have fun with Farm to Fork Collector’s Edition Free Download Full Version !!!

لینک دانلود