تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی Farmdale v3.2.4 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

1396/12/11 نسخه جدید اضافه شد.

بازی Farmdale روایتگر داستانی از یک روستای آباد و سرسبز است با مردمانی شاد و سرحال. مردمان این روستای زیبا همگی کشاورز هستند وسعی دارند تا یک روستای آباد با محصولات کشاورزی با کیفیت داشته باشند. در این بازی، شما نیز در نقش یک کشاورز هستید که باید کارهایی از قبیل کشاورزی و پرورش محصولات مختلف، نگهداری و پرورش حیوانات اهلی و همچنین کمک به همسایه های خود را انجام دهید. در این بازی شما آزاد آزادید به اینصورت که می توانید تمامی این دنیای فانتزی را کشف کنید، از رازهای آن آگاه شوید و حتی گنج های نهان را کشف کنید. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی قرار داده شده است و تا به حال بیش از 5 میلیون نصب فعال داشته است. این تعداد نصب نشانگر کیفیت بالای بازی است. سایت دانلود فارسی نیز جدیدترین نسخه این بازی زیبا را برای شما کاربران همیشگی خود فراهم نموده است.

سایر توضیحات: این بازی در سبک مدیریتی و استراتژیکی است و برای ساخت یک روستای آباد، شما باید صبر و حوصله به خرج بدهید. تمامی مزرعه داران موفق در شروع کار خود از مزارع بسیار کوچک شروع کرده اند و با صبر و حوصله و پشتکار توانستند تولیدات خود را گسترش دهند. پس شما نیز همین مسیر را پیش بگیرید و از سختی ها نهراسید.

Farmdale

گرافیک زیبای این بازی نیز تاثیر شگرفی بر نظرات مثبت گیمرهای مختلف داشته است. از طرفی طراحی زیبای محیط بازی نیز به جذابیت آن می افزاید. تمامی این امکانات به صورت آفلاین است و شما برای بازی نیاز به اینترنت ندارید.

ویژگی های اصلی این بازی:

یک دنیای خیالی و فانتزی همراه با شخصیت های مختلف که در طول بازی هر کدام تجربیات خود را در اختیار شما قرار خواهد داد

وجود حیوانات مختلف و فانتزی و نیازمند به نگهداری

وجود صدها معما

ده ها گیاه و درخت با اشکال مختلف و زیبا

محصولات مختلفی از قبیل مرغ و خروس، کارگاه های صنعتی مختلف و …

ساختمان های مختلف و زیبا

و …

Farmdale

لینک دانلود