تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نبرد با اژدها در امپراطوری پادشاهان

دانلود بازی Farmers Dynasty v0.994f

به روز رسانی :

1397/10/01 نسخه v0.994f اضافه شد.

آیا یادتان هست که به دیدار پدربزرگ می رفتید و او را سرگرم کار در مزرعه می دیدید؟ سپس همراه او سوار تراکتور می شدید و قسمت های مختلف مزرعه را بررسی می کردید. حالا شما بار دیگر به این مکان بازگشته اید. اگر چه سال گذشته شما در شهر یک سال پر از کار و مشغله را پشت سر گذاشته اید ولی هیچگاه رویای کشاورز شدن از سر شما بیرون نرفته است. حالا این رویا به حقیقت مبدل شده و شما باید به زمین کشاورزی پدربزرگ برگردید و کارهای مختلف آن را از سر گیرید تا داستان خود را بسازید. بازی Farmers Dynasty شما را به این حال و هوا خواهد برد بطوریکه شما باید با مساول مختلفی نظیر ساختمان سازی، مزرعه دارید و نگه داری از دام ها مشغول باشید. همچنین باید برای نگهداری این مزرعه و ساختمان های آن بکوشید و مراقبت از آنها را از یاد نبرید.

سایر توضیحات: بازی Farmers Dynasty یک بازی شبیه ساز زندگی یک کشاورز است بطوریکه تجربه ای جدید را در اختیار شما قرار خواهد داد. این مسئله از این نظر قابل بررسی است که شما در این بازی با تمام مسائلی که در زندگی کشاورزی مطرحح است برخورد خواهید کرد. از این رو می توان این بازی را در دسته بازی های نقش آفرینی نیز جای داد. بازی Farmers Dynasty توسط شرکت UMEO Studios برای پلتفرم ویندوز تولید و توسط شرکت Toplitz Productions به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

بازی Farmers Dynasty جدید

مشخصات بازی Farmers Dynasty :

نام بازی : Farmers Dynasty

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : UMEO Studios

منتشر کننده : Toplitz Productions

سبک بازی : نقش آفرینی – شبیه ساز

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : STEAM

Farmers Dynasty v0.994f - Early Access

FARMER’S DYNASTY: RISE OF A DYNASTY offers a totally new gaming experience by mixing elements of a life simulation with role-playing elements and a classical farming simulation game.


Remember the good old days visiting your grandfathers farm? The time when you were sitting on your grandfather's tractor together with him driving around and working on your fields? You are back on your farm now. The past years have been full of work for you in the city but you never forgot the good old times. The dream always lived in you: to rebuild your grandfather's farm and start your own dynasty - let the dream come true!

  • A unique mix of building, farming and life simulation

  • Repair, rebuild and expand your farm

  • Interact with the extensive Open World and collect Social Points

  • Follow unique characters through special quest lines

  • Control agricultural machines and tractors

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
2 دی وی دی
15000 تومان
خرید پستی بازی Farmers Dynasty v0.994f نسخه Early Access
خرید
لینک دانلود