تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Fat Mask – PC

Fat Mask یک بازی 1-4 نفره بازی پازل طعمه دار است که در آن شما acrobatically combos بزرگ با تطبیق بلوک های کوچک با هم است. دور بودن در این بازی مهم است! بازیکنان دیگر سعی خواهند کرد که کمربندهای شما را سرقت کنند و اگر آرزوی برنده شدن را داشته باشید، باید هرچه زودتر از آنها دفاع کنید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Paper Cult یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Fat.Mask.center

مشخصات بازی Fat Mask:نام بازی :  Fat Maskپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Paper Cultمنتشر کننده :Paper Cultسبک بازی :اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Fat Mask

لینک دانلود