تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Favorite Miner – PC

Favorite Mine یک Platformer 2D دیگر با عناصر بقا است که در آن شما باید سطوح مختلف بازی را برای یک حفار منتقل کنید. این بازی از رویایی الهام گرفته است که می تواند دست کم برخی جواهرات را پیدا کند. ماهیت این بازی بسیار ساده است، پس از جمع آوری مقدار مشخصی از الماس در سطح باز می شود عبور به خانه موقت حفار، پس از آن شما خود را در سطح بعدی پیدا کنید. مسیر هکر آسان نیست، خطرات وجود دارد. مراقب باشید زیرا تنها یک شانس برای جمع آوری تمام کریستال ها دارید. فکر می کنم در هر مرحله platformer این بازی شما را خسته نمی کند.این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Favorite.Miner.center

مشخصات بازی Favorite Miner:نام بازی :  Favorite Minerپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :IndieLipمنتشر کننده :IndieLipسبک بازی : شبیه ساز، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Favorite Miner

لینک دانلود