تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Fear Half Factor – PC

Fear half fact یک بازی دوبعدی فکری است که در آن شما به عنوان یک تبه کار بازی می کنید که ماموریت آن این است که با تبدیل انسان های بی گناه به ارواح شیطانی بر جهان حکمرانی کنید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Anamik Majumdar یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Fear.Half.Factor.center

مشخصات بازی Fear Half Factor:نام بازی :  Fear Half Factorپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Anamik Majumdarمنتشر کننده :Anamik Majumdarسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Fear Half Factor

لینک دانلود