تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Fearful Symmetry – PC

Fearful Symmetry یک بازی پازل سرگرم کننده با سبک منحصر به فرد برای به چالش کشیدن ذهن است. کنترل دو کاراکتر در یک زمان؛ هر دو در ابعاد مختلف. به شما این امکان را می دهد که همزمان شخصیت ها را در جهت مخالف حرکت دهید تا آنها را از طریق پازل های خیالی پر از تله ها هدایت کنید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Claudio Bozzotta یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Fearful.Symmetry.center

مشخصات بازی Fearful Symmetry:نام بازی :  Fearful Symmetryپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده :Claudio Bozzottaمنتشر کننده :Claudio Bozzottaسبک بازی : نقش آفرینینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Fearful Symmetry

لینک دانلود