دانلود بازی Fearless Fantasy v2.6.0 – PC

Fantasy Fantasy احتمالا عجیب ترین بازی است که شما در این سال بازی خواهید کرد. این یک بازی مبتنی بر نوبه خود است که عمدتا شامل بازیکنان در هر نوبت می شود. شما با استفاده از حرکات (با موس) نمرات بحرانی را به دست می آورید، و در نتیجه هر گیم بازی بسیار جالب و جذاب را در هر نوبت به دست می آورید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Enter Skies یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Fearless.Fantasy.center

مشخصات بازی Fearless Fantasy:نام بازی :  Fearless Fantasyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2014شرکت سازنده :Enter Skiesمنتشر کننده :tinyBuildسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Fearless Fantasy

لینک دانلود