تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Fishing Hook v1.6.9 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

1396/11/24 نسخه جدید اضافه شد.

Fishing Hook به ماهی گیری علاقه دارید؟ آیا تا به حال تجربه ماهیگیری را داشته اید؟ اکنون می توانید لذت ماهیگیری را تجربه کنید! در حین ماهیگیری دقت داشته باشید که اگر دکمه وسط قلاب را محکم فشار دهید به ماهی آسیب می رسد و می توانید راحت تر آن را شکار کنید. اگر پین قلاب را به اندازه کافی فشار دهید می توانید ماهی را به خود نزدیک تر کنید و آن را به دست آورید. شما می توانید بدون استفاده از اینترنت از این بازی جذاب و زیبا لذت ببرید. Fishing Hook یک بازی دوست داشتنی می باشد که با بسیاری از بازی های موجود تفاوت دارد و حس تازه و جدیدی را به کاربران القا می کند.

سایر مشخصات : در این بازی تمام سعی و تلاش خود را به کار ببندید تا بتوانید ماهی بزرگ تری را  صید کنید و امتیاز بیشتری کسب کنید. سپس تجهیزات خود را پیشرفته تر کنید تا بتوانید ماهی های بزرگتر و صیدی لذت بخش تر و ساده تر داشته باشید. این بازی با القای حس واقعی ماهیگیری کاربر را شگفت زده خواهد کرد. بنابراین به تیم ماهیگیری ما بپیوندید و به نقاط مختلف دنیا سفر کنید و در مکان های بکر ماهیگیری کنید. این بازی متفاوت و جذاب محصول استودیوی mobirix می باشد که ده ها میلیون کاربر را به لذت ماهیگیری رسانده است، اکنون در اختیار شما کاربران عزیز می باشد.

دانلود بازی Fishing Hook

ویژگی های بازی Fishing Hook :– پشتیبانی از 16 زبان مختلف– پشتیبانی از دو نوع رتبه بندی و دستاوردی– پشتیبانی از دستگاه های تبلتی– دارای نقشه ها و مکان های متنوع– قابلیت بازی به صورت چند نفره

Fishing Hook

لینک دانلود