دانلود بازی Flag N Frag – PC

Flag N Frag خود را در سراسر پرچم گرفتن نقشه حرکت دهید، در حالی که حمله به بازیکنان دیگر را امیدوار به باز کردن و سرقت از آنها. Screwshot توپ گلوله خطوط دشمن گذشته را برای یک شانس به backflip تقلب سکه ها از تندرست حریف خود را، خونریزی سر؛ سپس پول نقد در سکه تقلب خود را برای powerups تصادفی که بالقوه به طور کامل کنترل کنترل بر روی نقشه را تغییر دهید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی EDEVOX یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Flag.N.Frag.center

مشخصات بازی Flag N Frag:نام بازی :Flag N Fragپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده :EDEVOXمنتشر کننده :EDEVOXسبک بازی : اکشن، استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Flag N Frag

لینک دانلود