تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Football Tactics and Glory – PC نسخه SKIDROW + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/04/26 آپدیت جدید اضافه شد.

Football Tactics and Glory از جمله جذاب ترین بازی PC من است که من بازی کرده ام. علاوه بر جنبه های گیم پلی استراتژیک و مدیریتی، این واقعیت که بازی ها به سرعت انجام می شود، به من کمک کردند که “فقط یک نوبت دیگر” داشته باشم. به همین ترتیب، این بسیار شبیه به عنوان استراتژی بزرگتر، مانند سری Civilization فوق است. به علاوه، آن جلا و جذاب متحرک است، با آسان برای خواندن منوها و یک آموزش بسیار مفید است. این بازی دارای محیطی جذاب و جالب است که هر پلیری را می تواند مجذوب خود کند. محیط گرافیکی این بازی بر خلاف این که چندان طبیعی به نظر نمی رسد ولی تا حد امکان سعی شده است که جزئیات فراوانی در آن گنجانده شود.

سایر مشخصات بازی: کمپانی بازی سازی Creoteam در سالهای آتی با تولید عناوین زیادی از بازی ها در سبک های مختلف باعث شده تا علاقه مندان خاص خود را مجذوب گیم پلی بازی های خود کند. این کمپانی در نشست های بین المللی نقد و بررسی بازی ها که هر سال برگذار می شود توانسته افتخاراتی را نیز کسب نماید. بازی معرفی شده دارای گیم پلی سبک و ساده ولی دوست داشتنی است. اگر شما نیز دوستدار این سبک از بازی ها هستید پس پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این بازی زیبا را از دست ندهید.

Football.Tactics.and.Glory.center

مشخصات بازی Football Tactics and Glory:نام بازی :  Football Tactics and Gloryپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Creoteamمنتشر کننده : Creoteamسبک بازی : شبیه ساز، ورزشینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Football Tactics and Glory

لینک دانلود