تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید بنای امپراطوری Forge of Empires v1.169.1

به روز رسانی :

1398/10/23 نسخه v1.169.1 اضافه شد.

Forge of Empires با ورود به امپراطوری خود به سازماندهی نیرو ها و سیستم دفاع خود بپردازید زیرا جنگی در راه است ! با تحت کنترل گرفتن شهر آن را از جهات مختلف مدیریت کنید و در نهایت به رهبر و یک پادشاه تمام عیار تبدیل شوید . با انجام تحقیقات مختلف در زمینه نظامی قدرت ارتش خود را افزایش دهید و با گسترش واحد های جنگی نیروهایتان را در طول جنگ های حماسی راهنمایی کنید . با بازیکنان مختلف از سراسر دنیا به مبارزه پرداخته و مهارت های استراتژیکی خود را به عنوان پادشاه و فرمانده ارتش به همه نشان دهید . Forge of Empires بر اساس یکی از بازی استراتژیک قبلی منتشر شده توسط InnoGames توسعه یافته است که حال با ویژگی های جدید و گیم پلی بهبود یافته باز می گردد . با تلاش های زیاد سازندگان بازی توانستند مبارزات آنلاین و واقعی با دیگر بازیکنان را در این سری موفق خود جای دهند . Forge of Empires کاملا رایگان برای دانلود و بازی است با این حال، برخی از آیتم های بازی را می توانند با پول واقعی خریداری کرد . در صورت تمایل نداشتن به انجام خرید از داخل بازی می توانید خرید in­app را در تنظیمات دستگاه خود غیرفعال کنید .

ویژگی های بازی Forge of Empires :– ساخت شهر خود و تکامل پیدا کردن از عصر حجر به دوران مدرن– توسعه فن آوری های نو و ساخت ساختمان ها و کالا های جدید– تولید مواد اولیه برای ساخت محصولات– امکان مبادله کالا و تجارت با همسایگان خود– کشف سرزمین های جدید و به دست گرفتن ایالات و پاداش های جدید– استفاده از مهارت های نبرد و مذاکره خود برای پیشرفت از بخشی به بخش دیگر
نام: Forge of Empires
حجم فایل: 85 مگابایت
شرکت سازنده: InnoGames GmbH
ورژن: v1.169.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید و ای او اس
سبک بازی: استراتژیک
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و ای او اس 8.0 و بالاتر

Forge of Empires - v1.169.1

Forge of Empires - Build a city!
Develop your own city through the ages into a glorious empire. Guide it through the ages, research new technologies, expand your empire and live through an epic story. Battle other players and prove your skills as king and warlord.

لینک دانلود