تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Forsaken Fortress – PC

Fortress Forsaken یک بازی استراتژی پایدار است که بر پایه ساختمان و بازیافت استوار است. به عنوان رهبر گروهی از بازماندگان پس از آخرالزمانی، کشف آنچه که در گذشته از جهان است که شما یک بار می دانستید، برای منابع، ساختن پایگاه، تولید مواد غذایی، ساخت سلاح و زره و نبرد برای بقاء کاوش کنید.این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Photon Arena یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Forsaken.Fortress.center

مشخصات بازی Forsaken Fortress:نام بازی :  Forsaken Fortressپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2015شرکت سازنده :Photon Arenaمنتشر کننده :KISS ltdسبک بازی : استراتژیک، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Forsaken Fortress

لینک دانلود