تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود آخرین نسخه بازی Fortnite v8.11-CL-5484841

به روز رسانی :

1391/01/01 نسخه Fortnite v8.11-CL-5484841 اضافه شد .

یک روز 98 درصد جمعیت زمین به طور ناگهانی ناپدید شدند . آسمان توسط ابرهای متراکم محاصره شد و طوفان سهمگینی براه افتاد و پوسته زمین تخریب شد ، ناگهان موجودات عجیب و غریبی شبیه به زامبی ها به زمین یورش آوردند . بازماندگان توانستند سپری دفاعی در برابر این طوفان ایجاد کنند و میزان شدت حملات را کاهش دهند و همچنین از این سپر دفاعی برای ایجاد آخرین پایگاه بازمانده در سراسر جهان استفاده کنند . در این بازی شما به عنوان فرمانده تیم به ایفای نقش می پردازید ، کسی که تلاش می کند مواد غذایی برای بازماندگان پیدا کند ، سپر دفاعی خود را در برابر دشمنان گسترش دهد و در نهایت راهی برای بازگشت زمین به حالت عادی پیدا کند .

سایر توضیحات : Fortnite یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Epic Games طراحی و ساخته شده. شما در یک تیم 4 نفره به رقابت می پردازید و در ابتدا تنها باید از مکانی که در آن قرار دارید ، در برابر دشمنان دفاع کرده و سپس پیشروی کنید . ماموریت ها دارای چرخه شب و روز می باشند و گاهی ممکن است برای تمام کردن آن یک دوره  14 روزه به طول بینجامد . در طول روز ، موجودات کمی وجود دارند و به بازیکنان این امکان را می دهد تا نقشه را بطور کامل کشف کنند ، بازماندگان را نجات دهند ، منابع را جمع آوری نمایند و از این منابع برای ساخت سلاح و زره استفاده کنند . ماموریت ها معمولا اهداف چندگانه دارند و همین مسئله باعث می شود تا بازی از یکنواختی خارج شود .

*برای تهیه سی دی کی های بازی با فروشگاه تماس بگیرید *

*قیمت سی دی کی نسخه Standard edition برای کامپیوتر : 39.99 دلار*

*قیمت سی دی کی نسخه deluxe edition برای کامپیوتر : 59.99 دلار*

*قیمت سی دی کی نسخه super deluxe edition برای کامپیوتر : 89.99 دلار*

*قیمت سی دی کی نسخه Limited edition برای کامپیوتر : 149.99 دلار*

Fortnite 7

 

مشخصات بازی Fortnite :

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Epic Games

منتشر کننده : Epic Games

سبک بازی : اکشن

نوع فایل : PKG

رده بندی سنی : +12

لینک مرتبط : Epic Games

Fortnite v8.11-CL-5484841

Fortnite Battle Royale is the FREE 100-player PvP mode in Fortnite. One giant map. A battle bus. Fortnite building skills and destructible environments combined with intense PvP combat. The last one standing wins. Available on PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Android, iOS & Mac.

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
4 دی وی دی
18000 تومان
خرید بازی نسخه Fortnite v8.11-CL-5484841
خرید
لینک دانلود