تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر FOX n FORESTS نسخه SiMPLEX

بازی FOX n FORESTS یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن و ماجرایی است که در سال 2018 توسط کمپانی های بازی سازی مطرح Bonus Level Entertainment”,”Independent Arts Software تولید و توسط کمپانی EuroVideo Medien  منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Independent Arts Software یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: FOX N FORESTS یک platformer action 2D با عناصر اکشن است که توسط روزهای شگفت انگیز 16 بیتی الهام گرفته شده است! بین فصل های مختلف در پرواز تغییر دهید، شلیک کنید و با صلیب کماندار صلیبی سحر آمیز تیراندازی کنید و غارت گرانبهایی را به دست بیاورید تا رمز و راز فصول پنجم را افشا کنید. یک افسانه هنری پیکسل هیجان انگیز با اسرار فوق العاده بالا، بازیکنان روی صفحه نمایش و اکتشاف پر رونق از بازی لذت خواهند برد. این بازی 16 بیتی است که شما آن را به یاد خواهید داشت.

FOX.n.FORESTS.center

مشخصات بازی FOX n FORESTS:نام بازی :  FOX n FORESTSپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Bonus Level Entertainment”,”Independent Arts Softwareمنتشر کننده : EuroVideo Medienسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

FOX n FORESTS

لینک دانلود