تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی FoxTail v1.2 – PC نسخه Early Access

FoxTail یک تلاش کلاسیک نقطه و کلیک است. طراحی الهام از بازی های پیکسل قدیمی ماجراجویی وسط 90s، ما ایجاد جهان جوی و دیدنی بدون استفاده از فن آوری های مدرن پیچیده است. FoxTail در مورد یک روباه ناز و ناز به نام لی است که در سفر برای پیدا کردن یک درمان برای مادربزرگش است. در طول سفر زندگی خود را تغییر مسیر او جنگل ها، باتلاق ها و غارها را بررسی می کند، با موجودات مختلف آشنا می شود و به آنها در نیازهای آنها کمک می کند. او همچنین اسرار گذشته عرفانی پدربزرگش را نشان می دهد … کمپانی بازی سازی Gingertips Game Studio یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

FoxTail.center

مشخصات بازی FoxTail:نام بازی :FoxTailپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Gingertips Game Studioمنتشر کننده : Gingertips Game Studioسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

FoxTail

لینک دانلود