دانلود بازی Fracture the Flag – PC

Fracture the Flag یک بازی معمولی جنجالی است اما سبک این بازی منحصر به فرد است. رفلکس های سریع رؤیایی در این بازی موفق نخواهند شد، اما ساختمان های به خوبی قرار گرفته و ارتقاء های به خوبی انتخاب شده فقط ممکن است این ترفند را انجام دهد! اقتصاد خود را بسازید، کنترل خود را گسترش دهید و سپس … حریف را از بین ببرید! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی One Wheel Studio یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Fracture.the.Flag.center

مشخصات بازی Fracture the Flag:نام بازی :  Fracture the Flagپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :One Wheel Studioمنتشر کننده :One Wheel Studioسبک بازی : استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Fracture the Flag

لینک دانلود