دانلود بازی Fragmental – PC

Fragmental, یک بازی اکشن دوقلوهای چند نفره بازی دو نفره با چندین گیم پلی سریع و مشتاقانه در اطراف رقابت و همکاری شدید. این صفحه نمایش انفجاری یک انفجار سرگرم کننده است که سلاح ها و عرصه ها کشنده است و رقابت شدید است.  این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Ruffian Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Fragmental.center

مشخصات بازی Fragmental:نام بازی :  Fragmentalپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Ruffian Gamesمنتشر کننده :Ruffian Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Fragmental

لینک دانلود