دانلود بازی FRAMED Collection – PC نسخه PLAZA

بازی FRAMED Collection یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های ماجرایی است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Loveshack Entertainment تولید و توسط کمپانی Surprise Attack Games منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Loveshack Entertainment یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: پانل های یک کتاب کمیک متحرک را مجددا به منظور ایجاد داستان ماجراجویی جاسوسی بر اساس مدل های جادویی طراحی کنید. ارائه شده در مجموعه ای گسترده از پازل های بصری که نیاز به منطق و تخیل دارد. هر حرکت پانل، روایت کنونی را تغییر می دهد. منجر به انواع اشتباهات کمدی، مرگ و میر ناخوشایند می شود. و هنگامی که حل به طور صحیح اتفاق می افتد باید به خودتان افتخار کنید. این بازی با برنده چند جایزه، طراحی پانل در این ژانر یکی از بهترین بازی ها در این سبک است. هنر و انیمیشن ریبا، منحنی دشواری رضایت بخش و موسیقی متن اصلی جاز زندگی می تواند به شما کمک کند.

FRAMED.Collection.center

مشخصات بازی FRAMED Collection:نام بازی :  FRAMED Collectionپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Loveshack Entertainmentمنتشر کننده : Surprise Attack Gamesسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

FRAMED Collection

لینک دانلود