تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Freaking Meatbags – PC

Freaking Meatbags شما را به یک دنیای آینده ای تبدیل می کند که در آن روبات ها مشاغل دارند، سرخپوپس ها تنها به یک بعد محدود نمی شوند و انسان ها تقریبا فقط در حال صحبت کردن با خود هستند. به عنوان یک روبات تمیز تمیز، وظیفه شما جمع آوری مواد با ارزش از هر جهان قبل از منظومه شمسی است کابو. به محض اینکه شما فرود می آیید، متوجه خواهید شد که این صحنه به همان اندازه ساده نیست که امیدوار بودید. در طول روز شما برای جمع آوری منابع، ساختن سازه ها و نگه داشتن پایه خود در تعمیر خوب تلاش خواهید کرد. اما هنگامی که تاریک می شود، آماده باشید تا به مبارزه بپردازید. این ربات های پرشور وحشی در اینجا برای رقابت بافندگی نیستند. کمپانی بازی سازی Wild Factor یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Freaking.Meatbags.center

مشخصات بازی Freaking Meatbags:نام بازی :  Freaking Meatbagsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2015شرکت سازنده :Wild Factorمنتشر کننده :Plug In Digitalسبک بازی : اکشن، استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Freaking Meatbags

لینک دانلود