تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Freaky Awesome – PC

Freaky Awesome یک بازی خشمگین سرکش است که در آن شما باید برای مبارزه با راه خود را از یک کارخانه قدیمی، پر از هیولا و تله های جهش یافته. طرح کلی کارخانه و اتاق های آن از نظر رویه ای تولید می شود. هر دشمن پشت پودل جهش یافته ای است که می تواند شما را درمان کند، اما در نهایت شما را هم تغییر می دهد. حتی اگر شما در وسط مبارزه هستید! برای زنده ماندن، شما باید به سرعت به قدرت و مکانیک خاص هر جهش نیاز داشته باشید. سرش را تکان داد تا آن را به یک دشمن بسپارد؟ مطمئن! تخم مرغ ها را می بینید و نسخه های کوچکی از شما را می کشند و برای شما مبارزه می کنند؟ چرا که نه! و در بالای آن، شما می توانید از اشیاء در جنگ استفاده کنید و شخصیت خود را برای باز کردن مهارت های قدرتمند جدید، و همچنین در همکاری با تا 4 بازیکن بازی را به پیش ببرید!

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Freaky.Awesome.center

مشخصات بازی Freaky Awesome:نام بازی :  Freaky Awesomeپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Mandragoraمنتشر کننده :Mandragoraسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Freaky Awesome

لینک دانلود