تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Free Fire Battlegrounds v1.12.0 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

1396/11/23 نسخه جدید اضافه شد.

Free Fire Battlegrounds یکی از بازی های تیراندازی سوم شخص در قالب مبارزات رویال و سوروایور است . 30 بازیکن در جزیره ای دور افتاده رها می شوند تا در طول مبارزات سرسخت تنها یکی زنده مانده و به عنوان برنده این مبارزات شناخته شود . در ابتدا بازیکنان بایستی موقعیت شروع و همچنین سلاح ها و لوازم مورد نیاز خود را برای افزایش شانس بقای خود انتخاب کنند . میدان نبرد واقعی زمانی شروع می شود که بازیکنان در یک محیط تاکتیکی و متنوع باید با یکدیگر درگیر شده و یکدیگر را از پای درآورند .

سایر توضیحات : Free Fire Battlegrounds یکی از بازی های جنگی نهایی است که با گرافیک واقع گرانه و کنترل های آسان تجربه بی نظیری را به بازکنان ارائه می دهد . برای داشتن کنترل های راحت می توانید مکان دکمه ها را سفارشی سازی کنید . با بهینه سازی مصرف CPU و RAM نیز می توان مشکل گرم شدن برخی دستگاه های هوشمند را در طول بازی های طولانی حل کنید . سرنوشت در دستان شماست , دشمنان خود را مانند یک شکارچی تعقیب کرده و در موقعیت های مناسب آن ها را از پای درآورید .

دانلود Free Fire Battlegrounds جدید

ویژگی های بازی Fire Battlegrounds :– جستجو برای پیدا کردن سلاح های جدید در منظقه بازی و همچنین غارت دشمنان و تبدیل شدن به آخرین بازمانده– امکان بازی در مقابل 40 بازیکن مختلف–  امکان تشکیل تیم های دوستانه و یا تصادفی برای رسیدن به پیروزی– وجود مکان های متنوع برای کشف و مبارزه– دارای محیط های طراحی شده دقیق برای انتقال احساس واقعی مبارزات– امکان غارت سلاح ها با ضمیمه های آن

Free Fire Battlegrounds

لینک دانلود