دانلود بازی Frequent Flyer – PC

Frequent Flyer ادای احترام به بازی های مدرسه قدیمی مدرسه با پیچ و تاب و مدرن است. شما کنترل هواپیما خود را و تلاش برای زنده ماندن امواج دشمن در حال رسیدن به عنوان تا زمانی که ممکن است. شما سلامتی، مهمات و پاداش های سلاح را جمع آوری می کنید تا زنده بمانید. با گذشت زمان، تهدیدات جدید ظاهر می شود. در حال حاضر ما 10 هواپیما مختلف و حدود 10 دشمن برنامه ریزی شده است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Coldwild Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Frequent.Flyer.center

مشخصات بازی Frequent Flyer:نام بازی :  Frequent Flyerپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Coldwild Gamesمنتشر کننده :Coldwild Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Frequent Flyer

لینک دانلود