تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Frio Lost in old town – PC

Frio Lost in old town اساسا یک بازی فرار اتاق از است. اجزای ترسناکی که بیشترین اتمسفر را در یک تکنیک پیشرفته دارند. این بازی در یک جدول زمانی پیش رو در یک شهر فاسد، متروکه و روحانی شروع می شود، که متمرکز بر دو خواهر گذشته است که در کنار هم قرار گرفته اند که در یک حادثه شبح دخیل بودند. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی zoocros یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Frio.-.Lost.in.old.town.center

مشخصات بازی Frio Lost in old town:نام بازی :  Frio Lost in old townپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :zoocrosمنتشر کننده :zoocrosسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Frio Lost in old town

لینک دانلود