تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید FROM THE SEA v2.0.3

به روز رسانی :

1398/7/6 نسخه v2.0.3 اضافه شد.

FROM THE SEA بازی جنگی تمام عیار است که استراتژی ها و تاکتیک های شما را به چالش میکشد. شما در این بازی می توانید ناوهای جنگی خود را در جزایر اسپارتلی آزاد کنید. تسلیحات جنگی هسته ای کره شمالی را متوقف کنید. همچنین باید با طرح ریزی استراتژی جنگی علیه تروریسم در خاورمیانه مبارزه کنید. جنگی گسترده و جهانی که نیازمند یاری شماست! شما باید در این بازی با استفاده از عوارض زمین و بلندی ها به منظور نیل به اهداف خود بهره ببرید. در نبردها و پیکارهای عمیق غرق شوید و در میدان های بزرگ جنگ علیه دشمن خود وارد شوید. با استفاده از اسلحه ها و هواپیماهای مختلف نشانه گیری های خود را دقیق کنید تا به هدفتان برسید. انبارهای پهناور جنگ افزارهای AIM, AGM, Smart Bomb, Torpedoes و… را به تصرف خود درآورید. از ده ها مدل مختلف هواپیما استفاده کنید و از صداهای واقعی بازی لذت ببرید. استفاده از اژدرها را فراموش نکنید! زیردریایی های دشمن در کمین اند. به کمک بمب های دردسترس زیرساخت های دشمن و ناوهایشان را نابود کنید. با موشک های هوا به هوا جت های جنگنده و هلیکوپترهای دشمن را سرنگون کنید و با موشک های هوا به زمین تانک های دشمن را به آتش بکشید. بازی اکشن FROM THE SEA محصولی از شرکت MASILGAMES می باشد که توانسته در سرتاسر دنیا نظر کاربران زیادی را به خود جلب کند به طوری که بالغ بر 5 میلیون بار دانلود و نصب شده است. شما میتوانید در این بازی هواپیماهای جنگنده مختلف مانند  A-4, A-6, SU-25, A-7, AV-8B, S-3B, A-10D , KA-27, NH-90A, AH-53, S-97, CH-47, Ka-52 و… را امتحان کنید و تفاوت های آنها را حس کنید.

ویژگی های اصلی بازی FROM THE SEA :

داستانی زیبا و جذابقابلیت رتبه بندی فردیقابلیت دستیابی به جوایز و نشان ها.رده بندی و رقابت با سایر کاربران در سرتاسر دنیا.
نام: FROM THE SEA
حجم فایل: 43 مگابایت
شرکت سازنده: MASILGAMES
ورژن: v2.0.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - جنگی
مناسب برای گروه سنی: 12+
پیش نیاز: اندروید 2.3 و بالاتر

FROME THE SEA - v2.0.3 + Mod

Participate in Freedom of Navigation at Spratly Islands! Stop North Korea’s nuclear weapons development program!Win the war on terrorism at Middle East!

لینک دانلود