تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Frostpunk v1.4.0 + The Rifts DLC

به روز رسانی :

1398/06/11 نسخه FitGirl - Frostpunk v1.4.0 + The Rifts DLC اضافه شد.

Frostpunk یک عنوان کاملا جدید از سازندگان بازی WAR of Mine است. این بازی حالت بقای جامعه بشری را از زمانی که در معرض انقراض است نشان می دهد. در دنیای کاملا منجمد، مردم با استفاده از امکانات باقی مانده بخار تولید می کنند تا با استفاده از گرمای آن در مقابل سرما و یخبندان زنده بمانند. شما در این بازی نقش حاکم شهر را خواهید داشت. حاکم شهر باید شهروندان و زیرساخت های زندگی خود را مدیریت کند. مهارت های تاکتیکی رهبر با چالش هایی مواجه هستند که اغلب اخلاق و پایه های اساسی آنچه را که جامعه را سازماندهی می کنند، مطرح می کند. بهینه سازی و مدیریت منابع اغلب با همدلی و تصمیم گیری متفکرانه درگیر است. در حالی که مدیریت شهر و جامعه اکثر وقت حاکم را مصرف می کند، در بعضی مواقع اکتشاف دنیای بیرون برای درک تاریخ و وضعیت فعلی ضروری است. شما چه تصمیماتی برای اطمینان از ادامه بقای جامعه خود دارید؟

سایر مشخصات بازی Frostpunk : شهر باید پا برجا بماند. Frostpunk یک بازی بقا اجتماعی است که در آن گرما به معنای زندگی است و هر تصمیم با هزینه ای همراه است. شما وظیفه ساخت آخرین شهر بر روی زمین و تامین وسایل لازم برای زنده ماندن مردم را دارید. توانایی شما برای حفظ منابع محیطی که منجر به زنده ماندن افراد جامعه و حفظ بقای آنها در هر حالت یک عامل تعیین کننده خواهد بود. در جامعه یک گروه از افراد هستند که با همان قواعد و عقیده های حاکم برا جامعه با شما همکاری می کنند. شما میتوانید قوانینی را تنظیم کنید که باعث رشد جامعه شما شود. تصمیم گیری در مورد روال کار، مراقبت های بهداشتی، تامین مواد غذایی و دیگر جنبه های حیاتی زندگی روزمره میتواند تحت تاثیر قانون گذاری های شما قرار گیرد و با استفاده از آن قوانین امید و رضایت مردم جامعه خود را بالا ببرید.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

نام: Frostpunk
شرکت سازنده: 11bit studios
ورژن: v1.4.0
نسخه: CODEX - FitGirl - Razor1911
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه سازی - استراتژی
منتشر کننده: 11bit studios
رمز فایل: www.download.ir

Frostpunk v1.4.0 + The Rifts DLC

Frostpunk, the newest title from the creators of This War of Mine, is a society survival game where heat means life and every decision comes at a price. In an entirely frozen world, people develop steam-powered technology to oppose the overwhelming cold. You face the task of building the last city on Earth and securing the means necessary for your community to survive.

لینک دانلود