دانلود بازی Galactic Battles – PC نسخه Early Access

Galactic Battles یک بازی تیرانداز فضایی 2D است که در آن شما باید با مهاجمان بیگانه مبارزه کنید. ماهیت این بازی این است که از طریق سفر فضایی بسیار طولانی که در آن شما با انواع دشمنان، با سلاح های مختلف آشنا خواهید شد. اما نگران نباشید، در اختیار شما نیز یک زرادخانه بد نیست. عکس های منظم، موشک های فوق العاده، موشک های مگا به هیچ وجه دچار انفجار و نابود کردن حمله دشمن نخواهند شد. همچنین برای رفع فضای مسیر شما اجازه می دهد به اصطلاح ارتقاء، جمع آوری آنها را به هر طریقی که شما سفینه فضایی خود را بهبود بخشد. تمام مراحل ذکر شده در بالا را دنبال کنید و این بازی به شما اجازه خسته شدن نخواهد داد. موفق باشید! کمپانی بازی سازی IndieLip یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Galactic.Battles.center

مشخصات بازی Galactic Battles:نام بازی :  Galactic Battlesپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :IndieLipمنتشر کننده :IndieLipسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Galactic Battles

لینک دانلود