تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Galactic Civilizations III Intrigue – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/08/22 آپدیت v3.10 همراه با DLC اضافه شد.

ملت خود را انتخاب کنید و برای پیروزی آنها بکوشید! در بازی Galactic Civilizations III Intrigue شما جزئی از سیاست دنیای مدرن خواهید شد و برای بقا باید از تاکتیک های منحصر به فرد استفاده کنید. در این میان باید به این نکته توجه کنید که پیش بینی آینده می تواند شما از خطرات کمبود منابع دور نگه دارد. از این رو شاید در زمان های خاصی نیاز به خرید یک منبع ساسی بتواند شما را از یک بحران نجات دهد. موارد مختلف دیگری نیز در این میان باید از طرف شما برای مردمانتان تامین شود تا بتوانید با رضایت مردم بر آنها حکومت کنید و پایه های دولت خود را مستحکم تر کنید.

سایر توضیحات: بازی Galactic Civilizations III Intrigue شما را به عنوان یک فرمانروا به جهانیان عرضه خواهد کرد. یک کهکشان و هزاران سیاره و بی نهیات قبیله و نژاد که هر کدام منتظر شما هستند که آنها را به غایت نهایی رهنمون کنید. بازی Galactic Civilizations III Intrigue توسط شرکت Stardock Entertainment برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Galactic Civilizations III Intrigue centera

مشخصات بازی Galactic Civilizations III Intrigue :

نام بازی : Galactic Civilizations III Intrigueپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Stardock Entertainmentمنتشر کننده : Stardock Entertainmentسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Galactic Civilizations III Intrigue

لینک دانلود