دانلود بازی Galactic Crew – PC نسخه Early Access

Galactic Crew یک بازیگر فریبنده مانند بازی علمی تخیلی است که در یک کهکشان دور قرار می گیرد. شما بازی را به عنوان کاپیتان یک سفینه فضایی کوچک شروع میکنید، فقط تعداد کمی از اعضای خدمه و منابع محدود است. در طول سفر خود را از طریق فضایی، شما با تجار، معدنچیان، دانشمندان و دزدان دریایی بدنام ملاقات خواهید کرد. شما باید کالا و منابع خود را برای ارتقاء کشتی خود و تجهیزات بهتر برای شما و خدمه خود تجدید کنیم. تجهیز کشتی خود را با یک teleporter برای کشف انواع مختلف سیارات و سیاه چال زیرزمینی. با دانشمندان درباره کار خود، تجارت با بازرگانان، خلبانان نجات یافته، مبارزه با مهاجمان و جانوران حیله گر یا جمع آوری منابع برای ساخت آیتم های جدید صحبت کنید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Galactic.Crew.center

مشخصات بازی Galactic Crew:نام بازی :  Galactic Crewپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Benjamin Rommel Gamesمنتشر کننده :Benjamin Rommel Gamesسبک بازی :اکشن، استراتژیک، شبیه ساز، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Galactic Crew

لینک دانلود