تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Galactic Delivery – PC

بازی Galactic Delivery یک بازی آرامش بخش محیطی است. در این بازی، شما انتخاب کنید که چند بسته شما می خواهید برای روز تحویل دهید، و همانطور که شما تحویل خود را به شما درآمد تولید. در پایان دوره کارآموزی، برای بررسی اینکه آیا شرکت شما را به صورت تمام وقت استخدام می کند، ارزیابی می شود. در این مرحله، می توانید ادامه بازی به عنوان یک کارمند را ادامه دهید. همانطور که از سیارات مختلف بازدید می کنید، شما انواع نژادهای مختلف بیگانه را خواهید دید. بعضی از آنها به شدت کسب و کار هستند، و گاهی اوقات آنها می خواهند کمی با شما گپ کنند. هنگام بازدید از این سیارات، شما می توانید فرصت خرید کالا را با ارزش بازار فعلی داشته باشید. همانطور که بازی پیشرفت می کند ارزش بازار تغییر خواهد کرد و به شما فرصتی می دهد تا در بازار تجاری به سود خود درآید. شما همچنین می توانید مسائل جانبی را انتخاب کنید. این امر برای تحویل اجباری اجباری نخواهد بود، زیرا آنها صبح روز بعد توسط شرکت شما تعیین نمی شوند. فقط یک راه عالی برای ایجاد کمی اضافی.

 سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Galactic.Delivery.center

مشخصات بازی Galactic Delivery:نام بازی : Galactic Deliveryپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Warp Path”,”Yak Studios LLCمنتشر کننده : Yak Studios LLCسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Galactic Delivery

لینک دانلود