تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Galaxia Conquestum – PC

Galaxia Conquestum یک بازی استراتژیک است. جناح خود را انتخاب کنید و نقشه کهکشان را وارد کنید تا استراتژیک کهکشان خود را برای تسخیر انتخاب کنید. سپس در یک تیرانداز پیمایش فضایی مبارزه کنید تا این کهکشان را فتح کنید! مراقب باشید، حریف (های) شما نیز می تواند به شما حمله کند! دفاع از کهکشان خود را هنگامی که مورد حمله قرار گرفت و مبارزه با دشمن خود را در نوبت بعدی انتخاب نمایید! گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Alien Octopus Studio یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Galaxia.Conquestum.center

مشخصات بازی Galaxia Conquestum:نام بازی :  Galaxia Conquestumپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Alien Octopus Studioمنتشر کننده :Alien Octopus Studioسبک بازی : استراتژیک، فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Galaxia Conquestum

لینک دانلود