دانلود بازی Galimulator v4.2 – PC

Galimulator شبیه سازی جنگ ها، انقلاب ها، سیاست، تحقیقات و بسیاری دیگر از حوادث عجیب و غریب در یک کهکشان به طور تصادفی تولید می شود. سازمان دیده بان به عنوان امپراتوری فضا تحمل مبارزه حماسی برای قدرت است. شما تصمیم می گیرید که آیا می خواهید: در حالت مشاهدات تماشا کنید، در حالت ماسه بازی آزادانه بازی کنید، در حالت امپراتور کنترل داشته باشید کمپانی بازی سازی Snoddasmannen یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Galimulator.center

مشخصات بازی Galimulator:نام بازی :  Galimulatorپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Snoddasmannenمنتشر کننده :Snoddasmannenسبک بازی : شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Galimulator

لینک دانلود