دانلود بازی Game Tycoon 2 v1.1.0 – PC

بازی Game Tycoon 2 یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های استراتژیک، شبیه ساز است که در سال 2016 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Sunlight Games تولید و توسط کمپانی KISS ltd منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Sunlight Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Game.Tycoon.2.center

مشخصات بازی Game Tycoon 2:نام بازی :  Game Tycoon 2پلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده :Sunlight Gamesمنتشر کننده :KISS ltdسبک بازی :استراتژیک، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Game Tycoon 2

لینک دانلود