تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Garbage Day – PC نسخه Early Access

Garbage Day یک بازی اکشن جهان باز است که در آن یک حلقه زمان گیر می کند (به این معنی که شما در همان روز بیشتر و بیشتر زندگی می کنید). در این بازی شما باید کشف کنید و تعامل کنید تا ببینید که چگونه از حلقه زمان خارج شوید. شما برای انجام هرکاری که بخواهید، باز هستید، افراد بیگناه را می کشید، به کار می روند، تماشای تلویزیون، رفتن به پارک و غیره. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Svajūnas Žemaitis یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Garbage.Day.center

مشخصات بازی Garbage Day:نام بازی :  Garbage Dayپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده :Svajūnas Žemaitisمنتشر کننده :Svajūnas Žemaitisسبک بازی :اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Garbage Day

لینک دانلود