دانلود بازی Gears Logic Puzzles v1.81 برای اندروید

به Gears Logic Puzzles خوش آمدید! در این بازی شما باید چرخ دنده ها را طوری به هم وصل کنید که بتوانند براحتی بچرخند. برای این کار چند چرخ دنده با سایزهای مختلف در اختیار دارید. شما می توانید آن ها را حرکت داده و به یکدیگر متصل کنید. به کمک آن ها باید بتوانید حرکت را از چرخ سبز به دیگر چرخ ها منتقل نمایید. این بازی یک تمرین بسیار خوب برای ذهن شماست. شبیه سازی دقیق پارامترهای فیزیکی از جمله انتقال گشتاور، سرعت دورانی و همچنین رابطه تعداد دندانه های هر چرخ دنده به قطر چرخ کاملا رعایت شده است. هم اکنون Gears Logic puzzles را دانلود کرده و توانایی ذهن خود را به چالش بکشید.

سایر توضیحات: Gears Logic Puzzles از سری بازی های پازل شرکت Sergey Tropin می باشد و تا کنون بیش از 5 میلیون بار دانلود و نصب شده است. گرافیک و گیم پلی جذاب این بازی می تواند همه گروه های سنی از جمله کودکان و بزرگسالان را مجذوب خود کرده و ساعتها سرگرم کند. این بازی فکری می تواند فکر شما را به چالش بکشد. در این بازی یک چرخ دنده سبز وجود دارد که در واقع به عنوان نیروی محرک برای دوران بقیه چرخ دنده ها عمل می کند.

Gears Logic Puzzles Cover Center

ویژگی های بازی Gears Logic Puzzles:– 1000 مرحله منحصربفرد شامل چالش های جذاب و متفاوت– قابلیت ثبت رکوردها در گوگل پلی– قابلیت فعالسازی حالت ذخیره باتری گوشی– دارای چندین تم متفاوت از جمله: چوبی، فلزی، مرمری– بدون محدودیت زمانی– قابلیت بازی بصورت آفلاین– گیم پلی ساده و اعتیادآور– قابلیت ایجاد مراحل جدید

Gears Logic Puzzles

لینک دانلود