دانلود بازی Generation Zero: Resistance Bundle + All DLCs برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/02/14 نسخه Generation Zero: Resistance Bundle + All DLCs - CODEX اضافه شد.

Generation Zero

یک بازی جهان باز است و با استفاده از موتور گرافیکی قدرتمند Apex engine رندر شده است . محیط بازی Generation Zero شامل شب و روز کامل است و هوای بازی غیرقابل پیش بینی است . این بازی را می توانید به صورت تک نفره، چند نفره آفلاین و چند نفره آنلاین بازی کنید .  داستان بازی در کشور سوئد در سال 1980 اتفاق می افتد . ربات ها به حومه شهر هجوم آورده اند و شما را با آنها مبارزه کنید و متوجه شوید چه اتفاقی دارد می افتد . با استفاده از تاکتیک های مختلف، وسایل و تجهیزاتی که در اختیار دارید می توانید دشمنان خود را فریب دهید، آنها را فلج و یا نابود کنید . می توانید تنها و یا با 3 نفر دیگر از دوستانتان به صورت مولتی پلیر بازی کنید . با همکاری دوستانتان دشمنان را راحت تر از بین ببرید و سریع تر پیشرفت کنید . به یکدیگر کمک کنید و پس از شکست دادن دشمنان، تجهیزات بدست آورده را با دوستانتان تقسیم کنید . در

 بازی Generation Zero

تمام دشمنان هدف و ماموریت خاصی دارند . هنگامی که شما یک دشمن را نابود می کنید، خسارتی که به دشمن زدید، دائمی است . هوش مصنوعی دشمنان پیچیده است .  
نام: Generation Zero
حجم فایل: 29.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Avalanche Studios
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
نسخه: CODEX
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجراجویی - اکشن - جهان باز - چند نفره
منتشر کننده: Avalanche Studios
رمز فایل: www.download.ir

Generation Zero: Resistance Bundle + All DLCs - CODEX

Experience an explosive game of cat and mouse set in a vast open world. In this reimagining of 1980’s Sweden, hostile machines have invaded the serene countryside, and you need to fight back while unraveling the mystery of what is really going on. By utilizing battle tested guerrilla tactics, you’ll be able to lure, cripple, or destroy enemies in intense, creative sandbox skirmishes.Go it alone, or team-up with up to three of your friends in seamless co-op multiplayer. Collaborate and combine your unique skills to take down enemies, support downed friends by reviving them, and share the loot after an enemy is defeated.

لینک دانلود