تبلیغات
خریدی آسان و بصرفه

337-192

کمترین قیمت کالاهای دیجیتال با ضمانت اصالت و گارانتی اصلی

خرید کنید

تبلیغات
اورجینال بخر

مرکز خرید

ارسال رایگان, با سربع ترین ارسال ممکن به سراسر ایران

اورجینال بخر

معرفی بازی Genesis Alpha One

در آینده ای نزدیک، بهره برداری بیش از اندازه از منابع طبیعی زمین و … باعث ایجاد آلودگی ویرانگری شده که سیاره زمین را فرا گرفته است . جوامع بشری در حال فروپاشی است . رژیم‌های فاسد و نظام‌ های سرمایه دار جهانی و شرکت های با نفوذ با حمایت حکومت‌ های باقی مانده برنامه Genesis را به عنوان تنها راه نجات انسان ها آغاز کرده اند . شما به عنوان کاپیتان یک فضاپیمای Genesis، باید به فضای ناشناخته برای انجام ماموریت نهایی سفر کنید . یک سفینه فضایی بسازید و آن را مدیریت کنید، به تولید منابع بپردازید، با هجوم بیگانگان وحشتناک و قدرتمند مقابله کنید، موجودات مختلف را شبیه سازی کنید و به گشت و گذار در جهان عظیم بازی را که به صورت تصادفی ایجاد شده است بپردازید . در Genesis Alpha One هر ماجراجویی با یک سیاره بزرگ که به صورت تصادفی ایجاد شده است شروع می شود . شما می توانید سفینه فضایی خود را ارتقاء دهید و سیاره ها و موجودات جدید را کشف کنید . در این بازی مرگ دائمی می باشد، به همین خاطر اگر اعضای تیم تان کشته شوند دیگر نمی توانید آنها را باز گردانید . پس مراقب تصمیم هایتان باشید و در مواقع ضروری از اعضای تیم تان دفاع کنید . تاریخ دقیق انتشار این بازی هنوز اعلام نشده است . این برای برای پلتفرم های PC,  PlayStation 4 و Xbox One منتشر می شود .

 

Genesis Alpha One - Screen

 

مشخصات بازی Genesis Alpha One :

سبک بازی : اکشن – نقش آفرینی – ماجراجویی

پلتفرم : Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

زبان : انگلیسی

تاریخ انتشار : به زودی

استودیو سازنده : Radiation Blue

منتشر کننده : Team17 Digital Ltd

نوع فایل : –

لینک مرتبط : Steam

سایت بازی : Genesis Alpha One

تریلر رسمی بازی Genesis Alpha One

Genesis Alpha One

In a near future ravaged by wars, corrupt regimes and devastating pollution, influential corporations have created the Genesis program in a last-ditch attempt to save humanity.
As the Captain of a Genesis starship, you journey into uncharted space on the ultimate mission. Build and manage a space vessel, farm resources, deal with terrifying alien infestations, clone creatures and explore a vast, randomly generated universe.


Every journey in Genesis Alpha One begins with a huge, randomised galaxy filled with adventure and peril. Discover new planets, encounter asteroid fields, survive hostile encounters as you explore the vastness of space.
Death is permanent so every crew members life matters, and every decision must be carefully considered.

لینک دانلود